Працюємо: Пн.-Пт .: 09:00 - 17:00; Сб.-Нд .: у телефонному режимі

Зворотній дзвінок Написати нам

Доїльні апарати до 10 корів (масляного типу)

Товарів у наявності:
Показано 1 -8 з 8 елементів

Доїльні апарати масляного типу для продуктивного доїння до 10 корів

Вибираючи обладнання для автоматизації процесу доїння корів, слід уважно вивчити потреби в таких агрегатах, щоб визначитися з потужністю установок і їх кількістю. Відмінний вибір для обслуговування стада до 10 корів - доїльні апарати масляного типу. Якісні і надійні установки ідеально вписуються в економіку невеликих фермерських господарств, підвищуючи продуктивність і покращуючи умови праці.

Переваги масляних доїльних апаратів

У порівнянні з сухими роторами насоси даного типу мають ряд незаперечних переваг. У числі плюсів:

  • підтримання системи в робочому стані, без пауз до двох годин поспіль;

  • практично безшумний;

  • підвищена потужність - до одного компресора можна одночасно підключати до трьох баків.

Домашній агрегат компактний, оснащений надійним електродвигуном, який приводить у рух вакуумний насос. Технологія крапельної подачі масла дозволяє домогтися якісного зниження рівня шуму, а система попарного доїння забезпечує високу віддачу молока тваринами.

Установка комплектується містким алюмінієвим молочним баком з герметичною кришкою. Ціна комплексу залежить від використання в його створенні деталей з нержавіючої сталі і дорогих силіконових полімерів.

Зручна покупка і швидка доставка

Якщо в господарстві утримується до десяти корів, доїльний апарат масляного типу стане незамінним помічником, звільнивши доярок і доярів від рутинної ручної роботи, перевівши їх в категорію «операторів машинного доїння».

Відповідальний виробник подбав про те, щоб тваринники знайшли агрегат, який стовідсотково покривав їхні потреби, був по кишені кожному господарю, який містить молочну худобу. Завдяки використанню менш дорогих матеріалів у виготовленні деталей установки, фермер має можливість придбати бюджетний варіант надійного і якісного обладнання.

Наш магазин пропонує до продажу кілька варіантів техніки: від преміум-класу до бюджетних моделей. Тваринники України можуть недорого купити обладнання для доїння корів з доставкою в будь-яку область.

Категорії