Працюємо: Пн.-Пт .: 09:00 - 17:00; Сб.-Нд .: у телефонному режимі

Зворотній дзвінок Написати нам

Доїльне обладнання

Товарів у наявності:
Показано 1 -19 з 19 елементів

Доїльне обладнання для здоров'я поголів'я і якості молока

З появою на фермах компактних, мобільних апаратів для доїння молочної худоби, трудомісткий процес значно спростився. Можливість автоматизації доїння корів і кіз сьогодні використовують навіть тваринницькі господарства з невеликим поголів'ям, адже доїльне обладнання стало загальнодоступним по вартості, економить час операторів доїння, сприяє захисту отриманого молока від забруднення і бактерій.

Техніка для доїння: асортимент, якість, доступність

Устаткування для доїльних апаратів від компанії «Буренка» представлено на сайті онлайн-магазину в широкому асортименті. Тут ви знайдете все необхідне для забезпечення роботи дрібних, середніх, великих фермерських господарств. В каталог включені повні комплекти обладнання, окремі позиції, такі як:

  • доїльні відра;

  • пульсатори;

  • соскова гума;

  • доїльні стакани;

  • молочні та вакуумні шланги;

  • колектори;

  • підвісна частина.

Щоб забезпечити безперебійну роботу вузлів, що входять в комплект обладнання, ми також пропонуємо будь-які запасні та змінні деталі.

Власне виробництво і багаторічний досвід проектування, реалізації доїльної техніки дозволили нам довести свою продукцію до високих стандартів якості, пропонуючи при цьому споживачам доступні ціни.

Устаткування для доїння від інтернет-магазину «Буренка»

Пропонуємо якісну, ефективну і надійну техніку для доїння в допомогу тваринницьким господарствам. Ми досвідчені виробники і пропонуємо виробникам тваринницької продукції перевірені часом, якісні конструкції. Їх ціна залежить від комплектації систем доїння і матеріалів, з яких вони виготовляються. Такий підхід дозволяє нам забезпечити потреби тваринників України всіх рівнів, незалежно від розмірів бюджету і поголів'я молочної худоби.

Щоб купити необхідний в господарстві доїльний апарат або комплектуючі до нього, зайдіть на сайт компанії, заповніть споживчий кошик. Ми оперативно зв'яжемося з вами, обговоримо умови продажу, вартість замовлення, способи оплати, уточнимо адресу доставки. Комплектація і відправка техніки здійснюється в день подачі заявки, або на наступний день, якщо вона надійшла в другій половині дня.

Категорії