Працюємо: Пн.-Пт .: 09:00 - 17:00; Сб.-Нд .: у телефонному режимі

Зворотній дзвінок Написати нам

Пульсатор

Товарів у наявності:
Показано 1 -4 з 4 елементів

Пульсатор доїльного апарату: принцип роботи, види

Інноваційні матеріали та сучасні технології, спрямовані на автоматизацію ручної праці, входять в сільськогосподарську галузь, полегшуючи завдання по багатьох напрямках, в тому числі і в тваринництві. Яскравий приклад - автономні доїльні апарати, що дозволяють обслуговувати від 5 до 30 голів молочної худоби. Одним з елементів, що забезпечують працездатність і ефективність установок доїння, є пульсатор.

Конструкція і експлуатація вузла

Пульсатори доїльних апаратів - це пристрій з тактовим режимом роботи системи доїння під час доїння. Для забезпечення його функціонування необхідний компресор, що створює вакуум в системі. В даний час використовуються два типи пульсаторів для доїльного апарату: регульовані і попарні. Найчастіше можна зустріти пристрої типу АДУ 02.100, вони відносяться до класу нерегульованих, ними комплектуються майже всі установки «Буренка».

Працює вузол в двотактному синхронному режимі. Перший такт стискає соскову гуму, виділяючи молоко, другий - дає відпочинок вимені і відкачує молоко в ємність. Частота скорочень встановлюється виробником, становить 65 тактів в хвилину, є постійною і не регулюється.

Конструкція складається з:

  • двох патрубків-повітропроводів;

  • корпусу - кришки і підстави з пластика;

  • гумової мембрани-клапана.

Система попарного доїння, яку забезпечує пульсатор доїльного апарату, підвищує рівень віддачі молока тваринами і має щадний вплив на здоров'я їх органів. Незважаючи на їх більш високу вартість, витрати дуже швидко окупаються за рахунок збільшення ефективності доїння.

 Пропозиції від компанії «Буренка»

Компанія «Буренка» пропонує виробникам тваринницької продукції, які використовують установки, укомплектовані нерегульованими пристроями, нові, в зборі, стандартні і попарного доїння. Також в наявності ремонтні комплекти для профілактичних і ремонтних робіт, що включають в себе оригінальні запчастини: мембрани і елементи ущільнювачів.

У нашому магазині ви маєте можливість замовити і купити все необхідне для ефективного функціонування вашого обладнання. Ми пропонуємо вигідні ціни, гнучку систему знижок, консультативну та практичну допомогу в підборі обладнання. Організуємо оперативну доставку в будь-який регіон України.

Категорії

Facebook