Працюємо: Пн.-Пт .: 09:00 - 17:00; Сб.-Нд .: у телефонному режимі

Зворотній дзвінок Написати нам

Доїльні стакани

Товарів у наявності:
Показано 1 -5 з 5 елементів

Доїльні стакани: принцип роботи, типи 

Конструкція установок для доїння молочної худоби передбачає наявність декількох пристроїв, що сприяють ефективності процесу. У безпосередній контакт з вим'ям тварин вступає частина системи - доїльний стакан. Від того, чи знаходиться він в справному стані, наскільки правильно відрегульовані інші вузли і механізми установки, залежить продуктивність і здоров'я тварин.

Конструкція і експлуатація

Доїльні стакани мають просту конструкцію, що складається з двох елементів гільзи і соскової гуми з молоковідводною трубкою, бувають одно-, дво- і трикамерні. Принцип їх роботи полягає в створенні вакууму між стінками жорсткого циліндра і соскової гуми з частотою 60 (± 5) пульсацій в хвилину. В апаратах «Буренка» використовується двухтактная система доїння. Залежно від цінової категорії в комплект входять склянки доїльного апарату наступних типів:

  • поліпропіленові - базова комплектація бюджетних моделей для отримання молока від корів;

  • комбіновані - циліндр з нержавіючої сталі з полімерним оголовником. Ними комплектуються установки середнього класу;

  • суцільнотягнені з нержавійки - для комплектів класу «преміум».

Такого ж типу гільзами, але розрахованими на два соска, комплектуються установки для доїння кіз.

Склянки - найбільш інтенсивно експлуатуються деталі апарату для доїння. Природно, що найдорожчими, але найбільш міцними, мають практично необмежений термін експлуатації, є циліндри з металу - міцного і який не піддається корозії. Якщо ж ваш вибір припав на бюджетний варіант, краще відразу ж подбати про придбання ремкомплекта або як мінімум запасних деталей для цього вузла.

Запасні деталі в асортименті

Компанія, виробник систем доїння «Буренка» пропонує виробникам тваринницької продукції України купити апарати, оригінальні запасні частини, комплектуючі до них, в тому числі склянки, оголовники, соскову гуму. Все обладнання та запчастини високої якості. Купуючи системи, ви переконаєтеся, що ціна доступна навіть фермерам, що містить невеликі поголів'я. Оскільки ми використовуємо різні матеріали, створюючи як більш дорогі, преміальні опції, так і заповнюючи сегмент класу «економ».

Залиште заявку на сайті компанії. Наші співробітники оперативно зберуть замовлення, організовують його доставку в будь-який регіон України. Досвідчені консультанти допоможуть визначитися з типом установок, їх кількістю, дадуть практичні поради щодо підбору запасних частин.

Категорії