Працюємо: Пн.-Пт .: 09:00 - 17:00; Сб.-Нд .: у телефонному режимі

Зворотній дзвінок Написати нам

Дійкова гума

Товарів у наявності:
Показано 1 -3 з 3 елементів

Дійкова гума: види, особливості експлуатації 

Доїльний апарат - частина доїльної установки, яка кріпиться до вимені молочної худоби. У його конструкції використовуються різні комплектуючі, в т.ч. соскова гума - еластичний вкладиш в доїльний стакан, який є виконавчим механізмом системи доїння. В процесі роботи, вона стискається-розкривається з частотою 50-70 разів на хвилину. Якщо врахувати, що в середньому одна корова знаходиться під апаратом 5-6 хвилин, за цей період відбувається 400-420 циклів.

 Особливості експлуатації еластичних вкладишів 

Практично всі пристрої цього типу працюють за одним принципом і призначаються для здоювання молока з вимені за допомогою вакууму, періодично створюваного між стінками склянки і сосковой гумою. Як правило, саме силіконові або каучукові деталі найчастіше виходять з ладу. Досвідчені тваринники досить швидко помічають проблеми з цією деталлю - корови під час доїння поводяться неспокійно, намагаються скинути апарат.

При доїнні корів рекомендується міняти еластичні вставки для доїльних апаратів кожні півроку, хоча експлуатаційний ресурс виробником заявлений до 8 місяців. Силіконові компоненти в агрегатах, які використовуються для кіз, змінюють рідше - раз на два роки, але кожні 6 місяців необхідно проводити ретельну термообробку цих деталей.

Не потрібно економити на запчастинах, оскільки в разі відхилень, викликаних зносом, на сосках можуть розвиватися такі проблеми, як:

  • мастити;

  • кератози;

  • ущільнення;

  • набряки та ін.

У свою чергу ці відхилення негативно позначаться на продуктивності молочної худоби.

Вкладиші під заміну

Компанія-виробник пропонує скористатися зручним каталогом. На сайті ви можете замовити оригінальні комплектуючі до вузлів і механізмів установок для доїння.

Вкладиші гарантовано високої якості пропонуються виробникам тваринницької продукції України за доступною ціною, з доставкою в будь-який регіон країни. Щоб замовити і купити все необхідне для безаварійної експлуатації систем доїння, зайдіть на сайт компанії «Буренка» і, заповнивши кошик, відправте заявку. Менеджери оперативно зв'яжуться з вами, уточнять вартість замовлення та інші нюанси, оперативно організують відправку придбаного обладнання та запчастин.

Категорії