Працюємо: Пн.-Пт .: 09:00 - 17:00; Сб.-Нд .: у телефонному режимі

Зворотній дзвінок Написати нам

Сепаратори та маслобійки

Товарів у наявності:
Показано 1 -7 з 7 елементів

Сепаратори для молока і маслобійки - переваги пристрою і правильний вибір

Налагоджуючи роботу невеликого або повноцінного фермерського господарства з виробництва вершків, сметани, масла та інших молочних продуктів, необхідно купити спеціальне обладнання, яке дозволить зробити процес максимально ефективним, швидким і безпечним. Сепаратор молока - пристрій, який дозволяє за рахунок використання відцентрової сили розділяти молочні жири і обрат. Він може застосовуватися для переробки коров'ячого, овечого, козячого молока, а для вершкового масла фермерам потрібно маслобійка - апарат, збивати високожирні вершки. Замовити прилади з оптимальними характеристиками і доставкою по Україні є можливість на нашому сайті - ми гарантуємо вигідну вартість, високу якість і оперативність виконання поставок.

Переваги використання сепаратора і маслобійки

Завдяки їх застосуванню фермерам вдається:

  • уникнути попадання в готовий продукт патогенних мікроорганізмів;

  • зменшити кількість затраченого часу на обробку молока і вершків;

  • знизити трудовитрати і зробити виробничий процес більш результативним;

  • домогтися автоматизації переробки і високої якості сиру, масла, вершків, сметани.

Гідно оцінити переваги сучасних приладів зможе кожен, причому вас порадує не тільки надійність сепараторів, але і приваблива ціна.

Як вибрати сепаратор для молока?

Наша компанія пропонує електричні пристрої перевірених виробників, причому є моделі як для особистих потреб, так і для бізнесу. У каталозі ви знайдете детальну інформацію про кожен товар і зможете швидко вибрати побутовий сепаратор або маслобійку або апарат для фермерського господарства. Спочатку визначитеся з частотою використання, запланованими обсягами продукції та умовами експлуатації обладнання, виходячи з кількості і виду тварин (кози, вівці, корови). Для невеликого виробництва підійдуть сепаратори для молока продуктивністю до 100 л.

Інші важливі критерії підбору роздільників молока:

  • матеріал, з якого виготовлені деталі - пластик або алюміній, перший дешевий, другий відрізняється підвищеною міцністю;

  • маса і габарити апарату - висота, довжина і ширина;

  • частота обертання барабана;

  • місткість і інші параметри чаші молокоприймача;

  • наявність опції регулювання об'ємних співвідношень вершків до обрату;

  • кількість витраченої електроенергії.

Виникли труднощі з вибором? Звертайтеся до наших консультантів за телефонами, вказаними на сайті, або зробіть запит на зворотний дзвінок - швидко передзвонимо і допоможемо знайти оптимальний сепаратор з урахуванням персональних вимог!

Категорії