Працюємо: Пн.-Пт .: 09:00 - 17:00; Сб.-Нд .: у телефонному режимі

Зворотній дзвінок Написати нам

Обмін і повернення товару

Наша компанія зацікавлена у тому, щоб Ви отримали товар у точній відповідності з тим, що зазначено в описі на сайті або про що говорили з менеджером при оформленні замовлення у телефонному режимі. Якщо ж отриманий товар не відповідає Вашому замовленню, то Ви маєте можливість обміняти його або повернути назад і отримати свої гроші.

Увага! При отриманні товару на Новій Пошті необхідно перевірити його комплектність, цілісність і відповідність із замовленням. У тому випадку, якщо замовлення було забрано і оплаченио без перевірки претензії не приймаються.

Наш магазин працює відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». Обмін і повернення товару відбувається протягом 14 днів з моменту покупки. Днем покупки вважається той день, коли Ви отримали товар на Новій Пошті або забрали самовивозом на складі нашого магазину. Якщо Ви перебуваєте у Києві, то повернення або обмін відбувається в офісі магазину за адресою: провулок Електриків, 15. Попередньо Вам потрібно зателефонувати менеджеру магазину і повідомити про свій намір зробити обмін або повернення товару.

При собі потрібно мати:

  • товар без будь-яких ознак використання;
  • документацію на товар (технічний паспорт і гарантійний талон), якщо вона входила у комплект;
  • цілу і неушкоджену упаковку;
  • товарний чек або накладну.

При обміні на товар з меншою вартістю, Вам повернуть різницю, а при обміні на товар з більшою вартістю Вам потрібно буде доплатити. Якщо Ви придбали товар в іншому місті України через Нову Пошту, то обмін і повернення буде здійснено також за допомогою Нової Пошти.

Новою Поштою потрібно відправити:

  • товар без будь-яких ознак використання у цілій і непошкодженій упаковці;
  • документацію на товар (технічний паспорт і гарантійний талон), якщо вона входила у комплект;
  • товарний чек або накладну.

Відправка оформляється на відділення №242 Нової Пошти за адресою: м Київ, вул. Автозаводська, 29А без післяплати, за рахунок відправника. Після відправки потрібно повідомити номер ТТН менеджеру магазину. При наявності повернень, наш кур'єр забирає їх кілька разів на тиждень. Після цього товар перевіряється і при необхідності (якщо є ознаки використання) відправляється на виробничу експертизу, яка може тривати до 14 робочих днів. При поверненні гроші клієнту повертаються на карту Приват Банку, номер якої потрібно вказати нашому менеджеру. Транспортні витрати на доставку при поверненні не компенсовуються. При обміні, Ви вибираєте іншу модель, яку Вам відправлять з поверненням або доплатою різниці. Повторна доставка оплачується покупцем.


Категорії