Працюємо: Пн.-Пт .: 09:00 - 17:00; Сб.-Нд .: у телефонному режимі

Зворотній дзвінок Написати нам

Наявність доїльного апарату - це вже необхідність, а не розкіш, навіть якщо у господарстві одна корова. Доїльний апарат працює за принципом закритої системи доїння, завдяки якій молоко не контактує з навколишнім середовищем і відразу з вимені потрапляє у герметичний бідон. Така система знижує бактеріальне і фізичне забруднення молока, і підвищує його якість. Важливий фактор - це втрачений час і здоров'я при ручному доїнні, «професійні» хвороби рук і спини. Доїльний апарат - це вірний помічник в будь-якому господарстві де є дійні тварини.

Якщо Ви вирішили придбати доїльний апарат або поки тільки плануєте покупку і вивчаєте інформацію, то у Вас виникнуть питання такого типу: Який доїльний апарат вибрати серед величезної кількості пропозицій і різноманітності моделей? Як підібрати саме ту доїльну установку, яка задовольнить потреби вашого домашнього господарства? Якого типу вакуумний насос краще сухого або масляного. Які плюси та мінуси в експлуатації доїльних апаратів масляного і сухого типу? Ми спробуємо розібратися в цих питаннях і допомогти Вам визначитися у виборі.

Всі сучасні доїльні апарати оснащені вакуумними насосами пластинчато-роторного типу. У свою чергу вакуумні установки бувають сухого і масляного типу. Наша компанія виробляє доїльні апарати всіх типів, з метою задовольнити потреби будь-якого клієнта згідно з його індивідуальними потребами.

Доїльні апарати серії «Буренка-1 3000»

Якщо у Вас невелика кількість корів і потрібен недорогий, але надійний, невибагливий, при цьому, потужний доїльний апарат, то ця модель - оптимальний вибір. Він спеціально розроблений для обслуговування до 5-ти корів або роботи не більше однієї години. Високооборотний вакуумний насос сухого роторного типу без проблем запускається навіть в зимовий час і моментально створює необхідний вакуум для роботи доїльного апарата.

Основні переваги:

• Низька ціна відносно інших виробників;

• Проста конструкція насоса, що дозволяє зробити майже будь-який ремонт у побутових умовах;

• Потужний і високооборотний електродвигун на 750 Вт і 3000 об/хв;

• Невибагливий до умов експлуатації, без зусильзапускається в зимовий час.

• Дешеве технічне обслуговування: заміна двох графітових пластин один раз в 1,5-2 роки;

• Низький рівень шуму завдяки впровадженню нового глушника;

• Можливість винести вакуумну установку в інше приміщення або будь-яке облаштоване місце і провести вакуумний шланг прямо до корови;

• Мала вага і невеликі габарити; Можливість зібрати будь-яку комплектацію за допомогою спеціального конструктора.

Доїльні апарати серії «Буренка-1 1500»

Спеціально розроблений для тривалої роботи в невеликих приватних фермерських господарствах та обслуговування до 10-ти корів. Продуктивність вакуумного насоса дозволяє підключати одночасно два доїльних відра. Така можливість дозволяє збільшити кількість обслуговуваних корів до 20-ти голів замість 10-ти. Цей підвид апарату називається «Буренка-2 1500». Низькооборотний і витривалий насос сухого роторного типу працює однаково добре як в літній, так і зимовий час. Якщо Вам потрібна продуктивна, надійна і невибаглива доїльна установка - зверніть свою увагу на цю модель.

Основні переваги:

• Конкурентна ціна відносно інших виробників;

• Проста конструкція насоса, що дозволяє зробити майже будь-який ремонт у побутових умовах;

• Економний і низькооборотний електродвигун на 550 Вт і 1500 об / хв;

• Тривалий час роботи за рахунок низьких обертів;

• Невибагливий до умов експлуатації, легкозапускається в зимовий час.

• Дешеве технічне обслуговування: заміна чотирьох графітових пластин один раз в 3-4 року;

• Низький рівень шуму завдяки впровадженню нового глушника і малих оборотів двигуна;

• Можливість винести вакуумну установку в інше приміщення або будь-яке, облаштоване місце і провести вакуумний шланг прямо до корови;

• Мала вага і невеликі габарити для такого типу доїльного апарату.

Доїльні апарати серії «Буренка-1 3000 масляний»

Доїльні апарати масляного роторного типу хоч і не користуються таким підвищеним попитом як сухого типу, але все ж займають свій сегмент ринку з вдячними клієнтами. Основною перевагою високооборотного масляного роторного насоса є тривала робота і глибший вакуум через використання вакуумного масла. Це дозволяє одночасно підключати два або три доїльних відра, збільшуючи кількість обслуговуваних корів з 10-ти до 20-ти або 30-ти голів відповідно. Купуючи такого типу апарати потрібно врахувати, що вакуумні установки повинні розташовуватись в теплих приміщеннях, тому що при зниженні температури масло густішає і його текучістьпадає. А також враховувати те, що масло - це витратний матеріал, який потрібно буде постійно доливати в маслянку.

Основні переваги:

• Конкурентна ціна відносно інших виробників;

• Проста конструкція насоса, що дозволяє зробити майже будь-який ремонт у побутових умовах;

• Потужний і високооборотний електродвигун на 750 Вт і 3000 об / хв;

• Тривалий час роботи через змащування робочих частин вакуумним маслом і зменшення тертя робочих частин;

• Легкий запуск в зимовий час завдяки крапельній подачі масла в насос, на відміну від масляних насосів циркуляційного типу конкурентів;

• Дешеве технічне обслуговування: заміна двох текстолітових пластин один раз в 3-4 рокиза рахунок мастила вакуумним маслом;

• Низький рівень шуму завдяки впровадженню нового глушника і мастила робочих частин маслом;

• Можливість винести вакуумну установку в інше приміщення або будь-яке облаштоване місце і провести вакуумний шланг прямо до корови;

• Мала вага і невеликі габарити.

Підсумовуючи, можна відзначити наступне:

Якщо у Вас в господарстві невелика кількість корів і Ви хочете придбати недорогий, надійний, потужний доїльний апарат, який буде працювати при будь-яких умовах - кращий вибір «Буренка-1 3000» сухого роторного типу.

Для обслуговування понад 5 корів необхідно доглянути доїльний апарат «Буренка-1 1500», в якому використовується низькообертовий вакуумний насос сухого роторного типу. Завдяки цьому установка не нагрівається і може працювати більш тривалий час при будь-яких температурних режимах навколишнього середовища.

Якщо Ви прихильник звичнихтрадицій і принципово хочете доїльний апарат масляного роторного типу - «Буренка-1 3000 масляний» саме для вас. Він підійде як для невеликого домашнього господарства з однією коровою, так і для невеликого фермерського господарства.

Як би там не було, будь-який вибір - правильний, тому що він - Ваш.


Категорії