Працюємо: Пн.-Пт .: 09:00 - 17:00; Сб.-Нд .: у телефонному режимі

Зворотній дзвінок Написати нам

ГАРАНТІЯ ВІД ВИРОБНИКА

Купуючи у нас доїльний апарат ви отримуєте гарантію від виробника 2 роки. Гарантійний термін починається з дати продажу товару першим споживачем, не продовжується і не може бути поновлено в результаті подальшого перепродажу, ремонту або обміну товару.

Протягом гарантійного терміну поломки, які сталися з вини виробника, усуваються за його рахунок. У разі подання претензії по гарантії, від покупця потрібно надати: несправний агрегат або несправну частину, і оригінальне підтвердження придбання в якому чітко вказується дата покупки. Тільки при виконанні цих умов гарантійні зобов'язання підлягають виконанню. У разі звернення покупця - безкоштовний ремонт, технічне обслуговування або обмін товару проводиться протягом 14 робочих днів з дати надходження.

Гарантія не поширюється на:

  • витратні матеріали (резино-технічні вироби, пластикові комплектуючі);
  • на звичайний знос;
  • на поломки, викликані недбалим використанням (у компресорі молоко, вода, бруд, розбиті комплектуючі і т.д.);
  • якщо апарат був відремонтований самостійно;
  • якщо апарат піддавався впливу вологи, вогкості, або знаходився у крайніх теплових умовах;
  • на пошкодження викликані аварійним підвищенням / зниженням напруги у мережі.

 

ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧА

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не був у вживанні і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також товарний або касовий чек або інші документи, видані споживачеві разом з проданим товаром.Согласно постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 1991 р. N 216 це правило не поширюється на предмети особистої гігієни, білизна, панчішно-шкарпеткові вироби, перо-пухові вироби, дитячі м'які, надувні і гумові іграшки, товари для новонароджених і т.д. У цей перелік також входить доїльна апаратура і молочний бідон.


Категорії