Працюємо: Пн.-Пт .: 09:00 - 17:00; Сб.-Нд .: у телефонному режимі

Зворотній дзвінок Написати нам

Доїльний апарат для 3 корів

Три корови – це вже цілком солідне господарство, особливо, якщо догляд за твариною покладено на одну людину. Доїльний апарат значно підвищує ефективність процесу доїння, а також збільшує якість отриманого молока.

Перше, що часто зупиняє фермерів купувати доїльні апарати – ціна. На перший погляд, купити доїльний апарат для корів – затратно, але цей агрегат окупить себе досить швидко:

  • По-перше, Ви заощадите багато часу – доїння однієї корови механічним способом займає всього 6-8 хвилин.
  • По-друге, Ви поліпшите якість молока – безконтактне доїння виключає потрапляння в молоко сміття, тим самим забезпечує санітарні показники, які відповідають європейським нормам. Більш того, доїльні апарати для корів збільшують надої та підвищують жирність молока, примножуючи цим Ваш прибуток від продажу молочної сировини.

З 2022 року для переробки в харчову промисловість буде прийматися молоко тільки вищого сорту або екстра-класу (тобто, здобуте виключно шляхом безконтактного доїння). Тому покупка агрегату для безконтактного доїння корів – це більш, ніж виправдана інвестиція.

 

Доїльний апарат «Буренка-1 нержавійка 3000» – кращий вибір для 3 корів

Широкий асортимент обладнання для доїння тварин на ринку ускладнює вибір агрегата, особливо, якщо Ви купуєте апарат для доїння корів вперше. Принцип роботи обладнання приблизно однаковий, моделі відрізняються потужністю, кількістю ліній, видами насосів та ще деякими особливостями конструкції.

Великою популярністю серед фермерів користується доїльний апарат «Буренка» – це ціла лінія агрегатів з різним функціоналом, яка відмінно себе зарекомендувала.

Якщо у Вас 3 корови, зверніть увагу на доїльний апарат «Буренка-1 нержавійка 3000»

  • Цей доїльний апарат розрахований на 1-5 корів, рекомендований час безперервної роботи 60 хвилин.
  • Він дуже простий в роботі, не вимагає особливого догляду – все на рівні звичайного побутового приладу.
  • Агрегат являє собою мобільну розбірну конструкцію, Ви можете розмістити вакуумну установку в окремому від доїльної частини приміщенні. Вага відра 7 кг, а вага вакуумної установки 23 кг, тому, в разі необхідності, агрегат можна пересувати самостійно.

Більш детально про цю модель агрегату в описі, якщо Вам знадобиться додаткова консультація фахівця, звертайтеся по телефону або прямо в чат.

 

Де купити доїльний апарат, щоб заощадити?

Скільки коштує доїльний апарат? – це одне з найголовніших питань. Купити доїльний апарат для корів можна у різних продавців. Але найвигідніше, звичайно ж, купувати доїльні апарати від виробника, такого, як компанія «Буренка» тому що:

  • Ви отримуєте якісні доїльні апарати, ціна яких буде найбільш конкурентною, оскільки виробник завжди робить мінімальну націнку.
  • Ви можете самі визначити ціну на апарат для доїння корів. Вартість обладнання складається з ціни за насос та саму апаратуру для доїння. Просто виберіть матеріал, з якого виготовлена ​​доїльна частина, (пластик, пластик-нержавійка або нержавіюча сталь), саме від нього і залежить, скільки коштує доїльний апарат.
  • Спеціально для Вас ми можемо скомплектувати індивідуальний агрегат для доїння корів з певним функціоналом на базі всіх Ваших запитів.
  • У нас Ви можете не тільки купити доїльний апарат для корів, а й замовити всі комплектуючі або зношені деталі для заміни. Все точно підійде і прибуде на Ваше поштове відділення в найкоротші терміни.

Ви отримуєте обладнання з сертифікатом якості і гарантією від компанії «Буренка», а також пакет документів для державної компенсації за обладнання для доїння корів. Детальна інформація про процедуру дотації тут.

«Буренка» – більше 10 років ми робимо дійсно якісне обладнання для доїння  


Категорії

Facebook