Працюємо: Пн.-Пт .: 09:00 - 17:00; Сб.-Нд .: у телефонному режимі

Зворотній дзвінок Написати нам

Доїльний апарат для 1 корови

Думка про те, що доїльний апарат для корів потрібен тільки на великих фермах, поступово відходить у минуле. Люди стали більше цінувати своє здоров'я та час, тому автоматизований процес доїння відмінно прижився в багатьох невеликих домашніх господарствах.

Все частіше з'являється запит на доїльні апарати для однієї корови, і це – абсолютно обгрунтовано. Доїльний апарат стане надійним помічником, а саме:

 • Значно полегшує щоденні дворазові фізичні навантаження, пов'язані з доїнням молочних тварин.
 • Скорочує час, який потрібно витрачати на доїння (час автоматизованого доїння однієї корови: 6-8 хвилин).
 • Забезпечить найвищий рівень санітарних норм.

Сучасні доїльні апарати дуже компактні, енергоекономні, досить безшумні, прості в догляді, їх легко пересувати. Якщо є потреба, можна розділити вакуумну установку з обладнанням для доїння та розмістити їх в різних приміщеннях.

 

Який доїльний апарат купити для однієї корови?

Компанія «Буренка» пропонує широкий вибір агрегатів і кращі умови для того, щоб купити доїльний апарат для будь-якого господарства. Зверніть увагу, ми надаємо повний пакет документів, за якими Ви можете отримати повернення коштів за покупку обладнання за державною програмою! Детальна інформація про державну дотацію тут. Саме час перестати роздумувати та купити доїльний апарат для Вашої корови.

Отже, якщо у Вас 1 корова, Вам ідеально підійде доїльний апарат «Буренка-1 стандарт 3000»

Основні переваги цієї моделі:

 • Дана модель є найбільш бюджетною, така ціна доїльного апарату сформувалася через те, що стакани, які входять в комплект апаратури для доїння, виготовлені з пластику. Але це, жодним чином, не впливає на якість роботи агрегату – він має повноцінний функціонал, а його потенційне навантаження розраховане на кількість корів до 5-ти голів. Отож, якщо Ваше господарство розшириться поголів'ям, доїльний апарат «Буренка-1 стандарт 3000» цілком впорається.
 • Пластикові стакани – легкі, не обтяжують і не спричиняють дискомфорт для тварини. Якщо у Вас молода корова зі ще м'яким і ніжним вим'ям, то це взагалі найкращий варіант.
 • Дуже проста експлуатація – доїльний апарат «Буренка-1 стандарт 3000» працює так само просто, як будь-який побутовий прилад. Тому розібратися з ним може абсолютно кожен.
 • Дешеве обслуговування – оскільки вартість доїльного апарату для корів найбільш бюджетна, то і заміна деталей в майбутньому не буде потребувати великих вкладень.

«Буренка-1 стандарт 3000» – це оптимальний апарат для доїння корів в маленьких господарствах, ціна якого є дуже демократичною.

 

Де купити доїльний апарат для корови дійсно вигідно?

Як і будь-яку продукцію, доїльний апарат купити вигідніше і раціональніше за все безпосередньо у виробника. Наша компанія «Буренка» є єдиним виробником агрегату «Буренка-1 стандарт 3000» та всіх інших моделей «Буренка».

Чому варто купувати доїльні апарати від виробника «Буренка»:

 • Мінімальна ціна, наявність сертифіката якості та гарантійного талона.
 • У нас можна не тільки купити доїльний апарат для корів, але й – всі комплектуючі, а також запчастини до них. Ви можете замовити найменшу деталь або, наприклад, купити вакуумний насос для доїльного апарату – все прийде в найкоротші терміни, тому що завжди є на складці і точно підійде під наше обладнання.
 • Ми зробимо індивідуальну комплектацію під будь-який Ваш запит.
 • Ми знаємо всі потреби і тонкощі молочного фермерства, тому наше обладнання орієнтоване на забезпечення всіх технічних завдань.
 • На телефонні дзвінки та питання в чаті відповідають компетентні співробітники, які знають всі нюанси нашої продукції і розуміють Ваші потреби.

За більш, ніж 10 років ми виготовили та продали величезну кількість апаратури для доїння корів, кіз та овець. Час і Вам переходити на автоматичне, ефективне доїння корови без ризику отримання травм соска.

«Буренка» - доїльні апарати для господарства будь-якого поголів'я!


Категорії