Працюємо: Пн.-Пт .: 09:00 - 17:00; Сб.-Нд .: у телефонному режимі

Зворотній дзвінок Написати нам

Доїльні апарати до 20 корів (сухого типу)

Товарів у наявності:
Показано 1 -8 з 8 елементів

Доїльні апарати сухого типу для обслуговування стада до 20 корів

Утримання стада великої рогатої худоби - це складний і трудомісткий процес. Мабуть, найбільш трудомістким є доїння тварин. У зв'язку з цим, фермерам рекомендується придбати для обслуговування поголів'я до 20 корів доїльні апарати сухого типу. Це прості в експлуатації, продуктивні і економічні агрегати, істотно полегшують роботу для тваринників, що займаються виробництвом молока та молочної продукції.

Автоматизація доїння

Автоматизовані системи доїння з'явилися досить давно, але використовувалися вони на великих молочних фермах. З розвитком фермерства виробники сільгоспобладнання поступово почали заповнювати тваринницьку нішу, пропонуючи доїльні установки як приватним власникам, що містить 1-2 корови, так і підприємцям, що збільшує поголів'я до 10 і більше дійних корів.

Забезпечує економію часу і сил при роботі зі стадом до двадцяти корів, доїльний апарат сухого типу користується стабільним попитом, оскільки в його активі такі переваги, як:

  • компактність і мобільність;

  • висока якість роботи завдяки оснащенню силовим агрегатом з оптимальними для поставлених завдань параметрами;

  • вигідна, загальнодоступна ціна;

  • просте обслуговування, висока ремпридатність, можливість самостійної заміни змінних деталей;

  • надійний і продуктивний сухий вакуумний насос роторного типу, який приводиться в рух малооборотних електричним мотором;

  • молоко, проходячи крізь стерильну систему, не схильне до будь-яких забруднень;

  • об'ємний бідон дозволяє виробляти доїння 2-3 корів.

Апарати сухого типу дозволяють видоювати максимальну кількість молока від кожної корови, вони не вимагають особливих умов для роботи, однаково добре функціонують в холодний і теплий сезон.

Доїльні установки для фермерів: швидко, зручно, економічно вигідно

Пропонуємо виробникам тваринницької продукції України купити доїльні апарати відповідно до своїх потреб і можливостей. Завдяки широкій модельній лінійці, ви можете замовити пристрій в будь-якій комплектації. Регулюючи максимальні витрати на обладнання, можна замовити деталі з менш дорогих матеріалів. Кожна установка має пакет супровідних документів, включаючи докладну інструкцію і гарантійний талон на термін до 2 років. Організуємо оперативну доставку в будь-яку область країни.

Категорії

Фильтр