Працюємо: Пн.-Пт .: 09:00 - 17:00; Сб.-Нд .: у телефонному режимі

Зворотній дзвінок Написати нам

Доїльні апарати до 30 корів (масляного типу)

Товарів у наявності:
Показано 1 -2 з 2 елементів

Доїльні апарати масляного типу для доїння стада до 30 корів

Три десятка дійних корів - це молочна ферма, яка потребує як мінімум декількох робочих для швидкого і якісного доїння. Оптимальне рішення - автоматизація процесу компактними і продуктивними домашніми установками. Найкраще з технічних і експлуатаційних параметрів підходять для стада до 30 корів доїльні апарати масляного типу. Це надійні і продуктивні установки, потужність яких дозволяє підключити одночасно 3 бака для збору молока.

Характеристики і особливості доїльної техніки масляного типу

Основна перевага побутових пристроїв, призначених для роботи в фермерських господарствах з великою кількістю ВРХ - використання одного силового агрегату для одночасного доїння трьох тварин. Обслуговування до тридцяти корів доїльний апарат масляного типу забезпечує за рахунок підвищеної потужності компресора, що працює за допомогою крапельної подачі масла. Крім підвищеної потужності, ця технологія дозволяє зробити роботу вакуумного насоса практично безшумною. У комплект установок входять 3 різновиди, що складаються з:

  • молочних баків;

  • склянок;

  • сосковой гуми;

  • пульсаторів;

  • колекторів.

Устаткування характеризується простотою експлуатації, його легко транспортувати, є можливість облаштування компресорної в окремому приміщенні. Зручна і нескладна конструкція дає можливість фермерам самостійно здійснювати техобслуговування і дрібний ремонт.

Ціна обладнання з подібними параметрами варіюється від преміум до економ-класу за рахунок використання вузлів і механізмів з менш дорогих матеріалів.

Широкий асортимент доїльного обладнання та комфортний сервіс магазину

На сайті нашої компанії організовано продаж за доступною ціною функціонального і продуктивного обладнання для доїння, готового до роботи відразу ж після його розпакування. В асортименті потужні установки в різних цінових категоріях, тому тваринники України можуть підібрати оптимальний варіант обладнання, в тому числі і для обслуговування трьох і більше десятків голів молочної худоби. При необхідності ми оперативно організуємо відправку покупки на адресу покупця.

Категорії

Фильтр

Для корів

Дійкова гума

Доїльні стакани

Система доїння

Кришка доїльного відра

Блок Захисту Насоса