Працюємо: Пн.-Пт .: 09:00 - 17:00; Сб.-Нд .: у телефонному режимі

Зворотній дзвінок Написати нам

Доїльні апарати до 30 корів (масляного типу)

Товарів у наявності:
Показано 1 -2 з 2 елементів
 • Доїльний апарат "Буренка-3 маслянийстандарт"
  03011

  Доїльний апарат "Буренка-3 стандарт" масляний призначений для експлуатації у побутових умовах та обслуговування від 1 до 30 корів. Укомплектований вакуумною установкою масляного роторного типу на 3000 об/хв та трьома 20 літровими алюмінієвими молочними бідонами з поліпропіленовими стаканамии, поліпропіленовою кришкою на бідоні та стандартними колекторами...

  15 400,00 грн 15 650,00 грн -250,00 грн
 • Доїльна установка ДУ-3000 масляна БЗН
  07021

  Доїльна установка "ДУ-3000 БЗН" масляна  у зборі на каркасі з Блоком Захисту Насосу від потрапляння води та молока  масляного роторного типу з природним повітряним охолодженням призначена для створення розрідження вакууму необхідного для нормальної роботи доїльного апарату.

  8 500,00 грн 8 750,00 грн -250,00 грн

Доїльні апарати масляного типу для доїння стада до 30 корів

Три десятка дійних корів - це молочна ферма, яка потребує як мінімум декількох робочих для швидкого і якісного доїння. Оптимальне рішення - автоматизація процесу компактними і продуктивними домашніми установками. Найкраще з технічних і експлуатаційних параметрів підходять для стада до 30 корів доїльні апарати масляного типу. Це надійні і продуктивні установки, потужність яких дозволяє підключити одночасно 3 бака для збору молока.

Характеристики і особливості доїльної техніки масляного типу

Основна перевага побутових пристроїв, призначених для роботи в фермерських господарствах з великою кількістю ВРХ - використання одного силового агрегату для одночасного доїння трьох тварин. Обслуговування до тридцяти корів доїльний апарат масляного типу забезпечує за рахунок підвищеної потужності компресора, що працює за допомогою крапельної подачі масла. Крім підвищеної потужності, ця технологія дозволяє зробити роботу вакуумного насоса практично безшумною. У комплект установок входять 3 різновиди, що складаються з:

 • молочних баків;

 • склянок;

 • сосковой гуми;

 • пульсаторів;

 • колекторів.

Устаткування характеризується простотою експлуатації, його легко транспортувати, є можливість облаштування компресорної в окремому приміщенні. Зручна і нескладна конструкція дає можливість фермерам самостійно здійснювати техобслуговування і дрібний ремонт.

Ціна обладнання з подібними параметрами варіюється від преміум до економ-класу за рахунок використання вузлів і механізмів з менш дорогих матеріалів.

Широкий асортимент доїльного обладнання та комфортний сервіс магазину

На сайті нашої компанії організовано продаж за доступною ціною функціонального і продуктивного обладнання для доїння, готового до роботи відразу ж після його розпакування. В асортименті потужні установки в різних цінових категоріях, тому тваринники України можуть підібрати оптимальний варіант обладнання, в тому числі і для обслуговування трьох і більше десятків голів молочної худоби. При необхідності ми оперативно організуємо відправку покупки на адресу покупця.

Категорії