Працюємо: Пн.-Пт .: 09:00 - 17:00; Сб.-Нд .: у телефонному режимі

Зворотній дзвінок Написати нам

Доїльні апарати до 20 корів (масляного типу)

Товарів у наявності:
Показано 1 -8 з 8 елементів

Доїльні апарати масляного типу для поголів'я до 20 корів

Сучасна тваринницька галузь - це високотехнологічне виробництво м'яса і молока. У процесі отримання продукції великі молочні ферми повністю автоматизують процес доїння. А ось для фермерських господарств закупівля дорогої техніки економічно недоцільна. До того ж, проблема малих форм тваринництва вирішена більш практично: при утриманні до 20 корів, доїльні апарати масляного типу цілком справляються з покладеними на них завданнями.

Пристрої, розраховані для обслуговування 20 корів

При найближчому розгляді можна з упевненістю виділити основні переваги міні-систем доїння, вони:

  • недорогі;

  • продуктивні;

  • надійні;

  • компактні;

  • прості в експлуатації та ремонті.

Ціна домашнього обладнання зі схожими параметрами може бути різною - це залежить від того, які матеріали використовувалися при складанні вузлів і механізмів установки.

У порівнянні з насосами сухого типу, масляні мають ряд переваг. Потужність таких агрегатів дозволяє підключати одночасно до одного вакуумного трубопроводу до трьох баків. До того ж їх функціонування не супроводжується сильним шумом, характерним для роторних вакуумних компресорів. Пристрій агрегатів передбачає можливість їх монтажу в окремому приміщенні, хоча вони працюють практично безшумно. Апарати відрізняються високою якістю збірки і доступністю цін для фермерів.

 Висока якість і економічність установок для доїння 

У продажу тваринники можуть бачити безліч варіантів техніки, розрахованої на роботу з будь-якою кількістю поголів'я у фермерському господарстві. Якщо в молочному господарстві до двадцяти корів, доїльний апарат масляного типу - відмінна альтернатива ручній роботі. У нашому магазині ви можете купити будь-яку з моделей, представлених в онлайн-каталозі. Вся техніка укомплектована і готова до роботи. На обладнання надається дворічна гарантія від виробника. У нас фермери України зможуть придбати потрібну кількість обладнання для доїння за вигідними цінами.

Категорії