Працюємо: Пн.-Пт .: 09:00 - 17:00; Сб.-Нд .: у телефонному режимі

Зворотній дзвінок Написати нам

Доїльні апарати Буренка (масляного типу)

Товарів у наявності:
Показано 1 -14 з 14 елементів

Доїльні апарати масляного типу «Бурьонка» - переваги та особливості експлуатації

Агрегати для доїння бувають двох типів: сухі та масляні

Прийнято вважати, що масляні агрегати погано запускаються в холодну пору року і вимагають постійної заміни масла. Але, такі проблеми спостерігаються в циркуляційної системі - коли масло «ходить» по колу.

Ми ж використовуємо крапельну систему подачі масла, конструкція якої принципово відрізняється від інших виробників. Завжди чисте масло по краплі подається з маслянки в насос, відпрацьоване викидається через глушник-сепаратор у відстійник. Тому він відмінно працює в будь-яку пору року. Підливати масло потрібно в міру його витрачання.

Доїльний апарат масляного типу «Бурьонка» потужністю 750 Вт і двигуном на 3000 об / хв включає 2 пластин, кожна з яких змащується маслом, що знижує тертя деталей між собою і дозволяє збільшити час безперервної роботи до 2 годин і зменшити звук роботи.

Переваги даного виду:

  • Мінімальний рівень шуму в процесі роботи, що позитивно впливає на психологічний стан тварин.
  • Ціна нижче, ніж на подібне обладнання інших виробників.
  • Може працювати протягом досить довгого періоду часу.
  • У разі екстреної необхідності, простота всієї конструкції дозволяє проводити ремонт в будь-яких умовах.
  • Глибокий вакуум дає можливість одночасного підключення двох або трьох відер, за рахунок цього ви маєте можливість обслуговувати від 1 до 3 тварин одночасно. Добре підходить тваринницьким фермам з великим поголів'ям худоби (корови, кози, вівці).
  • Мала вага і невеликі габарити.

При бажанні вакуумна установка може бути винесена в окреме приміщення, а до тварин проведені шланги.

Використання даного типу обладнання не потребує специфічних навичок, просто потрібно дотримуватися всіх правил експлуатації від виробника і санітарних норм. Зберігати краще в теплому, але добре провітрюваному приміщенні. Перед початком експлуатації і після завершення роботи доїльні стакани та шланги добре промиваються розчином мила і проточною водою, а потім висушують.

У нашому інтернет-магазині ви можете замовити і купити будь-яку модель доїльної установки масляного типу. Ми доставляємо товар по Україні в найкоротші терміни, гарантуємо якість заводом виробником.

Категорії