Працюємо: Пн.-Пт .: 09:00 - 17:00; Сб.-Нд .: у телефонному режимі

Зворотній дзвінок Написати нам

Доїльні апарати для корів

Товарів у наявності:
Показано 1 -24 з 38 елементів

Доїльний апарат - радість для фермера та щастя для корів

Той, хто один раз випробував на практиці доїльний апарат для корів, більше не захоче повертатися до ручного доїння. Сучасне доїльне обладнання дозволяє:

• значно полегшити трудовитрати;

• заощадити Ваш час;

• забезпечити санітарні норми, які відповідають європейським вимогам до якості молока під час прийому молочної сировини для харчової промисловості. Ці вимоги відносяться як до колективних, так і до індивідуальних господарств, вони вже поступово підвищуються з початку 2018 року і повністю зрівняються з європейськими до 2022 року.

Якщо Ви вже замислювалися купити доїльний апарат для корів, то зараз саме час. Тим більше, що компанія «Буренка»надає повний пакет необхідних документів для отримання державної компенсаціїза доїльний апарат для корів.

Ідеальне співвідношення моделі та ціни на доїльний апарат

Доїльний апаратдля корів - це агрегат, який являє собою збірну конструкцію. Вона складається з вакуумної установки, яка забезпечує постійний робочий вакуум та самої доїльної частини.

Вакуумна установка апарату буває з насосом сухого і масляного типів. Насоси, у свою чергу, відрізняються швидкістю обертання валу і кількістю пластин. Насос сухого типу буває високообертовий на 3000 об / хв з двома пластинками для швидкого створення вакууму і низькообертовий на 1500 об / хв з чотирма пластинками для тривалої роботи без перегріву. Насос масляного типу представлений в одному варіанті на 3000 об / хв з двома текстолітовими пластинами, який поєднує в собі швидке створення вакууму і тривалу роботу.

Доїльна частина складається з доїльного відра з кришкою та підвісної доїльної апаратури, яка, в свою чергу, комплектується:

Доильное ведро Буренка

Доїльними стаканами

• поліпропіленові (ударостійкий пластик);

• комбіновані (пластик + нержавіюча сталь);

• повністю нержавіючі (нержавіюча сталь).

Сосковою гумою

• каучукова (чорна, заміна через 6 місяців);

• силіконова (прозора, заміна через 2 роки).

Колектором

• стандартний 140 см3 (пластик);

• збільшений 240 см3 (пластик, м'яке доїння);

• нержавіючий 140 см3 (нержавіюча сталь).

Системою доїння

• двотактна (синхронна);

• попарна (імітація ручного доїння).

Доильная установка Буренка

Ми дбаємо про те, щоб Ви придбали такий доїльний апарат для корів, який забезпечить Вас необхідною потужністю, наявністю функцій і задовольнить за ціною. Тому ми виробляємо найрізноманітніші типи агрегатів, а Ви підбираєте собі доїльний апарат, купити який можна по комфортній ціні, за рахунок індивідуальної комплектації.

Ціна на доїльний апарат для корів залежить від вартості насоса і матеріалу комплектуючих елементів. «Буренка» пропонує різні варіанти комплектації від більш дорогих до більш бюджетних. Найбюджетнішою є ціна на доїльний апарат, комплектуючі для якого зроблені з пластика. Елементи, виготовлені з нержавіючої сталі, формують більш істотну ціну. Комбінований варіант пластик-метал, знаходиться в середньому ціновому сегменті.

 

Як самостійно вибрати апарат, а також які є особливості роботи насосів різних типів, можна ознайомитися тут.

Якщо Вам потрібна порада, то наші досвідчені фахівці надають кваліфіковані консультації та із задоволенням допомагають Вам зробити правильний, об'єктивний вибір.

Оскільки «Буренка» є виробником, то ми можемо компонувати що завгодно з чим завгодно. Ми завжди йдемо Вам назустріч, тому можемо створити унікальну комплектацію доїльного апарату саме для ваших корів. Ви залишаєтеся задоволені не тільки якістю обладнання, а й уважним сервісом.

Доїльний апарат для корів - де дійсно вигідно купити?

«Буренка» виробляє апарати для доїння вже більше 10-ти років, ми продаємо тільки найкраще обладнання, перевірене за роки на практиці нами та нашими клієнтами. Вся продукція сертифікована і має гарантійні терміни.

За рахунок того, що ми самі виробляємо доїльний апарат для корів, ціна на нього є дуже конкурентною на ринку, а також - повністю виправданою високою якістю та ефективністю роботи.

Купуючи апарат варто враховувати той факт, що деталі будь-якого обладнання мають властивість зношуватися. На складі компанії «Буренка» постійно є в наявності всі оригінальні деталі та комплектуючі для будь-якого апарату, тому Ви завжди отримуєте те, що 100% Вам підійде.

Замовити обладнання, комплектуючі або запчастини до нього дуже легко - прямо на сайті або в телефонному режимі.

«Буренка» - тільки найкращі доїльні апарати!

Категорії