Працюємо: Пн.-Пт .: 09:00 - 17:00; Сб.-Нд .: у телефонному режимі

Зворотній дзвінок Написати нам

Доїльні апарати для кіз та овець

Товарів у наявності:
Показано 1 -16 з 16 елементів

Доїльні апарати для кіз та вівць - унікальність використання

Кози та вівці, як і корови, відносяться до числа домашніх тварин, молоко яких людина вживає в їжу як один з основних продуктів. Але в розведенні цього виду тварин існують деякі особливості. Так, щоб отримати ту саму кількість надою, що і від однієї корови потрібно 5-8 кіз або вівць. Тому поголів'я таких стад налічує понад 50 тварин. Для того щоб видоїти таке число худоби вручну, потрібно задіяти багато людей. Істотно заощадити на робочій силі можна, якщо купити доїльні апарати для кіз та овець. Принцип дії такого обладнання відрізняється від таких же агрегатів для великої рогатої худоби.

Особливість обладнання

  • Доїльні апарати для овець та кіз мають характерну особливість - кутове під'єднання шлангів через низький зріст тварин.
  • Стакани для доїння виготовляють з прозорого пластика і підключають силіконову гуму безпосередньо до шлангів.
  • Віддача молока відбувається з невеликою швидкістю, тому в агрегатах відсутній колектор, до того ж він робить важчою всю систему.
  • Насоси бувають сухі і масляні. Масляні вимагають постійної подачі масла та погано запускаються при мінусовій температурі повітря. Вони коштують трохи дорожче сухих, але видають менше шуму під час роботи, що сприятливо для доїння таких полохливих тварин як кози.
  • Один апарат розрахований на одну тварину, але є моделі, які обслуговують відразу декількох. Установки до 4 ліній можуть бути мобільними, більш - тільки стаціонарні.

Існують міні версія обладнання, що споживає до потужність 750 Вт. Добре підходить для домашнього використання.

Переваги:

  • відсутній контакт молока з руками і зовнішнім середовищем;
  • неможливе попадання сторонніх предметів, шерсті тварин або будь-якого бруду, молоко переміщується по трубках у закриту ємність;
  • економія людських ресурсів і робочого часу, а також електроенергії;
  • апарат для доїння кіз і овець не займе багато місця і підійде як для невеликого господарства, так і для величезних тваринницьких ферм, все залежить від моделі.

Вартість обладнання залежить від обсягу, потужності, продуктивності за годину роботи без перерви, габаритів і матеріалів, які використовує виробник.

Принцип роботи

Доїльний апарат для кіз і вівць не викличе особливих труднощів навіть на початкових етапах роботи з ним. Усі питання, пов'язані зі зберіганням докладно описані в інструкції представленої виробником.

Дотримуючись правил техніки безпеки і санітарно-гігієнічних норм в процесі доїння, ви отримаєте високі результати надою.

Обов'язково промивайте і обробляйте вим'я тварини перед доїнням. Звертайте увагу, чи немає ран або тріщин.

Доїльні стакани та шланги промивайте як перед, так і після використання у теплій проточній воді із спеціальними засобами, призначеними для обробки.

Своєчасно проходьте технічний огляд і робіть заміну деталей.

Наша компанія знаходиться в місті Київ, але продаж і доставка обладнання здійснюється по всій території України. Замовити товар можна в будь-який зручний для вас час прямо на нашому сайті. Ціна залежить від обраної вами моделі.

Категорії