Працюємо: Пн.-Пт .: 09:00 - 17:00; Сб.-Нд .: у телефонному режимі

Зворотній дзвінок Написати нам

Доїльні апарати для дому

Товарів у наявності:
Показано 1 -10 з 10 елементів

Домашній доїльний апарат - відмінний помічник у господарстві

Домашній доїльний апарат

Доїльні апарати в основному асоціюються у нас з великими фермерськими господарствами. Однак, навіть,якщо у Вас незначне поголів'я корів, кіз або овець Ви все одно можете механізувати деякі процеси і полегшити свою працю. Доїльний апарат в домашніх умовах здатний значно полегшити як фізичні навантаження, так і скоротити витрачений час. Крім того, якщо молоко використовується не тільки для особистого споживання, а й для виробничих цілей або здається на переробку в харчову промисловість, то доїльний апарат Вам просто необхідний.

В Україні з початку 2018 року активно проводиться політика підвищення санітарних норм якості молока, які на 2022 рік будуть прирівняні до європейських. Необхідний рівень якості молочної сировини для харчової промисловості в домашніх умовах можуть забезпечити тільки доїльні апарати. Молоко, отримане ручним доїнням, прирівнюється до другосортного. Воно може бути використане тільки для виробництва нехарчових продуктів, відповідно його закупівельна ціна нижча, ніж у молока вищого сорту та екстра класу, отриманого за допомогою домашнього доїльного апарату. Тому обладнання для доїння окупається досить швидко, а його придбання однозначно являється доцільним.

Що собою являють доїльні апарати для корів в домашніх умовах

Сучасні пристрої для доїння тварин являють собою невеликі мобільні агрегати, які виконують всі функції промислових установок. При цьому, вони займають значно менше місця, їх легко переміщати, а процедура догляду за ними - дуже проста. Доїльний апарат для корів та інших тварин в домашніх умовах складається з вакуумної установки та доїльного відра. При необхідності, конструкцію можна роз'єднати та розташувати вакуумний насос і доїльне відро в різних приміщеннях.

Домашній доїльний апарат буває:

• З насосом масляного і сухого типів - обидва мають свої переваги і певні особливості.

• Різних потужностей і характеристик - для обслуговування різного кількості корів від 1-ї до 30-ти за годину.

• З різною системою доїння - синхроннюї або попарною.

• З різною комплектацією доїльного обладнання, від бюджетних - з пластиком, до більш дорогих - з нержавіючою сталлю.

Незалежно від усіх, перерахованих вище особливостей, доїльний апарат дуже простий для застосування в домашніх умовах. Він не вимагає спеціальних умінь та навичок, експлуатація апарату прирівнюється до звичайного побутового приладу, тому розібратися з принципом його роботи під силу кожній людині.

Купити домашні доїльні апарати - ціни та умови покупки

Сьогодні ринок пропонує широку лінійку різних модифікацій доїльних апаратів, які можна використовувати в домашніх умовах, ціна на обладнання залежить від обраної моделі, а також від цінової політики продавця. Ви можете придбати обладнання для домашнього використання у посередника або безпосередньо у самого виробника, наприклад, у компанії «Буренка».

Вже понад 10 років «Буренка» виробляє якісне обладнання для доїння і являється лідером на українському ринку. Ми цінуємо свою репутацію, тому ретельно стежимо за якістю нашої продукції та ціною на неї. Купуючи у нас домашній доїльний апарат для корів, кіз або овець, Ви отримуєте високу якість за доступною ціною.

Переваги покупки домашнього доїльного апарату у виробника:

  •        Ви отримуєте вичерпну інформацію по кожній позиції (оскільки виробник, як ніхто інший, знає про всі особливості своєї продукції), купуєте за най оптимальнішою ціною той доїльний апарат, який підходить саме Вам для застосування в домашніх умовах як по продуктивності, так і по функціональності.
  •        Домашній доїльний апарат комплектується під індивідуальний запит - ми можемо скомпонувати будь-яку модифікацію згідно з Вашими побажаннями.  
  •        Ви отримуєте обладнання, виготовлене з дотриманням всіх технологічних норм, у супроводі гарантійного талону та сертифікату якості.
  •        Ви можете замовити будь-яку запчастину, у разі зносу деталей, або дозамовити будь-які комплектуючі елементи та отримати їх в найближчий час.

Крім всіх вищеперерахованих переваг, компанія «Буренка» надає повний пакет супровідних документів на базі яких Ви отримаєте від держави грошову компенсацію за придбанний домашній доїльний апарат! Детальніше за посиланням

Ознайомтеся з нашою продукцією прямо на сайті. Отримайте консультацію з будь-яких питань, в телефонному режимі або в режимі онлайн. Для Вашої зручності ми підготували матеріал по посиланню, який допоможе Вам самостійно підібрати собі обладнання для домашнього доїння. 

 

«Буренка» - висока якість, індивідуальний підхід і уважний сервіс!

Категорії