Працюємо: Пн.-Пт .: 09:00 - 17:00; Сб.-Нд .: у телефонному режимі

Зворотній дзвінок Написати нам

Доїльні апарати для дому

Товарів у наявності:
Показано 1 -10 з 10 елементів

Доїльний апарат для дому - в чому особливість?

Побутові доїльні апарати - це спеціальне машинне обладнання, яке ідеально підходить для доїння у домашніх умовах, але не розраховано для великих тваринницьких господарств та ферм. Тому що його основним завданням є надій одночасно 1-2 корів або до 4 кіз. При цьому варто пам'ятати, що доїльні апарати для дому розраховані на безперебійну роботу протягом однієї годину. Для подальшого використання апарат потрібно відключити і дати йому можливість відпочити.

Переваги

  • Такий апарат для домашнього використання підійде тим людям, які цінують свій час. З його допомогою ви можете видоїти одну корову за 6-8 хвилин або козу всього за 3-4 хвилини.
  • Агрегати для машинного доїння допоможуть знизити ваші щоденні фізичні навантаження. Ні для кого не секрет, що сільське господарство і утримання худоби - це важка щоденна праця. Для того щоб хоч якось полегшити життя в селі вже сьогодні потрібно купити наше обладнання.
  • Відповідність всім санітарно-гігієнічним нормам. Використання техніки повністю виключає можливість взаємодії людини з молоком. Це означає, що ніякі зовнішні бактерії не можуть потрапити у продукт і тим самим вплинути на його якість.
  • Таке обладнання - це надійний помічник у вашому домашньому господарстві. Він компактний, споживає відносно невелику кількість електроенергії, простий у використанні, під час роботи не видає багато шуму, а у разі потреби можна винести саму вакуумну установку в інше приміщення, протягнувши до тварини шланги.

На сьогоднішній день в Україні існує великий вибір подібного виду обладнання. Але доїльні апарати для дому «Буренка» - це гарантія якості від виробника за доступною ціною. При покупці ви отримуєте весь пакет необхідних документів. У разі необхідності ви можете компенсувати кошти за побутовою доїльний апарат за передбаченою програмою від держави.

Більш детально ви можете ознайомитися з цією інформацією в розділі про державну дотацію.

Замовити і купити обладнання можна прямо на нашому сайті. Ми здійснюємо доставку по всій території нашої країни.

Категорії