Працюємо: Пн.-Пт .: 09:00 - 17:00; Сб.-Нд .: у телефонному режимі

Зворотній дзвінок Написати нам

Бідони алюмінієві та нержавіючі

Товарів у наявності:
Показано 1 -8 з 8 елементів

Бідони для молока - герметичність і антибактеріальність

При організації автоматизації доїння, важлива побудова чіткої системи транспортування отриманого молока. Великі господарства облаштовують централізовані молокопроводи, а ось при використанні автономних доїльних апаратів, бідони для молока виконують функції тимчасового накопичувача і ємності зберігання, транспортування отриманого продукту до місця переробки чи збору надоїв.

Вимоги до молочних ємностей

Молоко - продукт швидкопсувний. Його виробництво, перевезення, перероблення пов'язане з рядом вимог. Їх порушення може призвести до отримання бракованої продукції. Щоб молоко залишалося свіжим якомога довше, необхідно подбати про придбання якісних баків для його збору, зберігання.

Основними вимогами до ємностей, в яких міститься молоко, є:

  • міцність;

  • простота в догляді;

  • зручне транспортування;

  • герметичність кришки;

  • невелика маса.

Традиційно молочні відра для доїльного апарату і бідони для зберігання і транспортування продукту виготовляються з алюмінію високої якості. Однак спостерігається тенденція виключення цього металу з ланцюжка виробництва харчових продуктів. Все частіше фермери звертають увагу на бідон для молока з нержавійки: метал не окислюється, має великий запас міцності, легко очищається.

Компанія «Буренка» пропонує високоякісні ємності для використання з доїльними апаратами, а також бідони молочні з нержавійки, алюмінію. Сучасні технології дозволяють створити якісний захисний шар з внутрішньої сторони алюмінієвою ємності, нейтралізуючи окислювальний процес, властивий цьому металу. З цією метою використовується патентований метод нанесення харчової плівки товщиною 12 мікрон під брендом Hard Eloxal.

Молочні бідони в асортименті

Щоб замовити і купити бідон молочний, зверніться до каталогу сайту компанії-виробника «Буренка». Тут представлені високоякісні ємності об'ємом 10, 20, 40 літрів. Молочні бідони оснащені кришкою з ущільнювачем для герметичності, простим притискним замком, що забезпечує її надійну фіксацію. На горловині бака розташовуються надійні ручки-скоби.

Вибравши необхідне обладнання, заповніть кошик на сторінці магазину онлайн і наші фахівці зв'яжуться з вами, щоб уточнити ціни, способи оплати, місце доставки в Києві, по Україні. При необхідності фахівці готові надати додаткову інформацію або проконсультувати з питань, пов'язаних з технологією виготовлення і особливостями молочних баків.

Категорії