Працюємо: Пн.-Пт .: 09:00 - 17:00; Сб.-Нд .: у телефонному режимі
Працюємо: Пн.-Пт .: 09:00 - 17:00; Сб.-Нд .: у телефонному режимі
0706
Новий
Доїльна установка "ДУ-1500" Берізка сухого роторного типу з природним повітряним охолодженням призначена для створення розрідження вакууму необхідного для нормальної роботи доїльного апарату та продуктивного доїння корів.
У наявності з:
Доїльна установка "ДУ-1500" Берізка сухого роторного типу з природним повітряним охолодженням призначена для створення розрідження вакууму необхідного для нормальної роботи доїльного апарату та продуктивного доїння корів. Вакуумний насос сухого роторного типу потужністю 0,75 кВт і швидкістю обертання валу 1500 об/хв встановлений на зручну станину з колесами, рессивером, вакууметром та регулятором вакууму.
Насос без труднощів запускається у холодну пору, невибагливий, легкий в обслуговуванні і за рахунок ряду технічних модернізацій став потужнішим і в той же час тихішим свого попередника. Вакуумний агрегат встановлений на зручний каркас з двома міцними колесами і висувною ручкою, що дозволить без труднощів пересувати доїльний апарат у потрібному напрямку.
Основні переваги:
Технічні характеристики:
Масогабаритні характеристики:
Вакуумна установка:
- Розмір 62х98х108 см;
- Вага: 39 кг.
Країна виробник - Україна
Гарантія - 2 роки
Виробник - Буренка
Миючий засіб "DISHDROPS"
Заміна каучукової дійкової гуми на силіконову
Блок Захисту Насоса (БЗН) від потрапляння води та молока
Переглянуті товари