Працюємо: Пн.-Пт .: 09:00 - 17:00; Сб.-Нд .: у телефонному режимі

Зворотній дзвінок Написати нам


Доставка

Терміни доставки

Для того, щоб замовлення було відправлено на наступний день його потрібно оформити або оплатити до 13.00 поточного дня. У тому випадку, якщо замовлення було оформлено або оплачено після 13.00 - його відправка буде виконана через день. Замовлення відвантажуються на Нову Пошту вранці наступного дня після оформлення замовлення (крім вихідних днів і понеділка). Нова Пошта доставляє вантаж на протязі 1-3 днів з моменту його відправлення.

Адресна доставка до дверей можлива тільки після повної оплати вартості товару та послуги перевезення у зв'язку з відсутністю технічної можливості у кур'єрів приймати оплату із рук у руки.

Увага! При отриманні товару на Новій Пошті необхідно перевірити його комплектність, цілісність і відповідність із замовленням. У тому випадку, якщо замовлення було забрано і оплачений без перевірки претензії не приймаються.

Увага! Замовлення вартістю менше 100 грн відправляються тільки після 100% попередньої оплати!

Вартість доставки

Середня вартість доставки доїльного апарата Буренка з послугою оплати при отриманні складає 400-450 грн в залежності від віддаленості кінцевого пункту від Києва. Середня вартість доставки доїльного апарат Берізка - близько 1500 грн в залежності від тих же факторів.

При оплаті товару попередньо на розрахунковий рахунок підприємства або картковий рахунок ПриватБанку вартість доставки буде коливається в межах 200 та 800 грн для доїльних апаратів Буренка і Берізка відповідно. Вартість доставки невеликих вантажів, запасних частин і комплектуючих залежить від габаритів, ваги, кінцевої точки доставки, форми оплати і розраховується за тарифами кур'єрських служб.

Оплата при отриманні

Замовляючи товар у нашому магазині ви не ризикуєте абсолютно нічим, тому що ми відправляємо замовлення без попередньої оплати. Як це відбувається?

Ви робите замовлення на сайті або у телефонному режимі, при цьому вказуєте прізвище та ім'я одержувача, адресу доставки та контактний номер телефону. У найкоротші терміни ми відправляємо замовлення і повідомляємо вам товарно-транспортну накладну, по якій можна буде забрати товар на складі Нової Пошти. Після прибуття посилки в пункт призначення ви маєте повне право спочатку оглянути цілісність упаковки, комплектацію, товар в цілому і тільки після цього оплачуєте ваше замовлення і забираєте його додому. Кур'єрська служба сама подбати про те, щоб ваша оплата прибула до нас.

Попередня оплата (економія на доставці)

Ще один спосіб - це попередня оплата на картку ПриватБанку будь-якими зручними для вас способами. Це може бути термінал, каса банку, додаток Приват 24 або будь-який сервіс з переказу грошових коштів між платіжними картами.

В цьому випадку ви значно економите на доставці, так як не потрібно буде платити страховку вантажу на зазначену суму і відсоток за переказ грошових коштів.


Категорії