Працюємо: Пн.-Пт .: 09:00 - 17:00; Сб.-Нд .: у телефонному режимі

Зворотній дзвінок Написати нам

Доїльний апарат для 2 корів

Обслуговувати кілька корів в господарстві досить складно. Один тільки процес доїння кожен день займає значний проміжок часу і вимагає певних фізичних зусиль. Саме тому побутовий апарат для доїння корів все більше користується попитом серед фермерів навіть з невеликим поголів'ям худоби.

Як правильно вибрати доїльний апарат?

Щоб вдало купити доїльний апарат зверніть увагу на наступні моменти:

  • Доїльні апарати від виробника – це одночасно запорука якості апаратури та вигідної ціни. Виробник зацікавлений у хорошій репутації свого продукту на ринку і, в порівнянні з перекупами, робить мінімальну націнку. Крім того, Ви завжди отримуєте гарантійний талон та сертифікат якості на доїльний апарат.
  • Вибирайте доїльне обладнання, яке відповідає припустимим навантаженням. Чим вища продуктивність обладнання, тим вища його вартість. Якщо у Вас 2 корови, то немає сенсу переплачувати за доїльний апарат великої потужності.
  • Зверніть увагу на функціонал агрегатів, від нього також залежить ціна доїльного апарату. Вибирайте доїльне обладнання з функціями, які дійсно Вам необхідні, таким чином у Вас вийде заощадити.

Безконтактне доїння полегшує щоденну процедуру дойки тварин і значно підвищує якість молока, оскільки, доїльний апарат на 2 корови повністю виключає потрапляння сміття.

Доїльний апарат «Буренка-1 комбі 3000» – це кращий вибір, якщо у Вас 2 корови

Вибір доїльних апаратів – справа відповідальна, тим більше, що на ринку вони представлені в досить широкому асортименті. При цьому, ціна доїльного апарату може істотно відрізнятися.

Наша компанія «Буренка» являється єдиним виробником доїльних апаратів «Буренка». Це найпоширеніша лінійка обладнання на сьогоднішній день, яка включає в себе безліч моделей.

Якщо Ви господар 2 корів, доїльний апарат «Буренка-1 комбі 3000» – це оптимальний агрегат, який зробить доїння комфортним і простим як для Вас, так і для тварин.

Які переваги має доїльний апарат «Буренка-1 комбі 3000»:

  • Продуктивність, яку має цей доїльний апарат, розрахована на почергове обслуговування від 1-ї до 5-ти корів. Тому, якщо через якийсь час Ваше господарство збільшиться, агрегат продовжить повністю справлятися зі своїми обов'язками.
  • Об'єктивне співвідношення вартості доїльного обладнання, функціональності та високої якості матеріалів, з яких вона виготовлена.
  • Ви можете самостійно сформувати ціну доїльного апарату шляхом підбору комплектуючих доїльної частини. Виберіть матеріал доїльних стаканів та соскової гуми, а також колектор та систему доїння. Ми повністю скомплектуємо обладнання під Ваше індивідуальне замовлення. Ваш вибір комплектуючих ніяк не позначиться на якості роботи – апарат для доїння корів буде працювати однаково добре.
  • Можна розмістити вакуумний насос і доїльну частину в різних приміщеннях, таким чином, повністю виключити невеликий шум. Відстань регулюється довжиною шланга.
  • Доїльний апарат на 2 корови дуже практичний і простий у використанні, до того ж, він витрачає мало електроенергії.

Продаж доїльних апаратів – це не єдине, чим ми займаємося. У нас Ви також можете відремонтувати обладнання в разі поломки, а також придбати всі комплектуючі до нього та деталі, які з часом потрібно міняти. Все завжди є на складі, тому своє замовлення Ви отримаєте оперативно в будь-яку точку України. Крім того, Ви можете бути впевнені в тому, що будь-яка запчастина точно підійде – це додатковий привід купувати доїльні апарати від виробника.


Категорії