Працюємо: Пн.-Пт .: 09:00 - 17:00; Сб.-Нд .: у телефонному режимі

Зворотній дзвінок Написати нам

Основні переваги доїльних апаратів Буренка сухого типу до 5 корів: 

-      відмінно підходять для тих, у кого у господарстві від 1 до 5 корів; 
-      продумана конструкція, яка дозволяє розмістити вакуумну установку окремо від доїльної системи; 
-      швидке створення вакууму завдяки високооборотному насосу на 3000 об / хв; 
-      більш потужний електродвигун потужністю 750 Вт; 
-      проста експлуатація та дешеве обслуговування вакуумної установки; 
-      стабільний та надійний запуск як влітку, так і взимку; 
-      різноманітні варіації комплектації доїльної системи від бюджетної із пластика до дорогої з нержавіючої сталі під будь-який гаманець.

Основні переваги доїльних апаратів Буренка сухого типу до 10 корів: 

-      відмінно підходять для тих, у кого у господарстві від 1 до 10 корів; 
-      продумана конструкція, яка дозволяє розмістити вакуумну установку окремо від доїльної системи; 
-      тривала робота без перегріву завдяки низькооборотному насосу на 1500 об / хв;
-      більш економний двигун потужністю 550 Вт;
-      проста експлуатація та дешеве обслуговування вакуумної установки; 
-      стабільний та надійний запуск як влітку, так і взимку; 
-      різноманітні варіації комплектації доїльної системи від бюджетної із пластика до дорогої з нержавіючої сталі під будь-який гаманець.

Основні переваги доїльних апаратів Буренка масляного типу до 10 корів: 

-      відмінно підходить для тих, у кого у господарстві від 1 до 10 корів; 
-      продумана конструкція, яка дозволяє розмістити вакуумну установку окремо від доїльної системи; 
-      швидке створення вакууму завдяки високооборотному насосу на 3000 об / хв;
-      більш потужний електродвигун потужністю 750 Вт; 
-      тривала робота без перегріву завдяки подачі вакуумного масла у насос; 
-      тиха робота вакуумної установки, що не лякає тварин; 
-      різноманітні варіації комплектації доїльної системи від бюджетної із пластика до дорогої з нержавіючої сталі під будь-який гаманець.

Доїльний апарат - запорука високої якості молока

Сільське господарство, в тому числі і тваринництво, завжди пов'язане з істотними трудовими затратами, які займають багато часу. На сьогоднішній день ручна праця вважається малоефективною і вимагає максимальної автоматизації. 

Навіть якщо у Вас в господарстві всього одна корова, Ви можете значно полегшити доїння за допомогою доїльного апарату. А якщо Ви власник фермерського господарства, то наявність доїльного обладнання є обов'язковою умовою для ефективної роботи. Полегшення праці - це не єдина причина, по якій потрібно купити доїльний апарат. 

Річ у тім, що Міністерство агрополітики України планує до 2022 року повністю перейти на європейський стандарт молока у харчовій промисловості. Це означає, що для виробництва молочних харчових продуктів буде допускатися молоко тільки першого, вищого гатунку та екстра класу. Такий рівень санітарної якості молочної сировини може забезпечити тільки домашній доїльний апарат. А ось молоко, отримане шляхом ручного доїння, прирівнюється до другого сорту і може бути використано тільки для виробництва нехарчових, продуктів.

З метою розвитку тваринництва передбачена державна програма часткової (до 70%) або повної компенсаціївартості доїльного апарату з місцевого бюджету. Ми надаємо повний пакет документів, який дозволить Вам отримати дотацію на доїльний апарат.

На сьогоднішній день «Буренка», як виробник, пропонує широку номенклатуру доїльних установок для корівкіз та овець, від найпростіших до потужних стаціонарних агрегатів. Доїльний апарат має цілий ряд переваг перед ручним доїнням.

Доїльне обладнання - ключові переваги

 Доїльне обладнання дозволяє забезпечити максимально необхідні санітарні умови для молока під час доїння. Справа в тому, що доїння за допомогою вакуумної доїльної установки мінімізує контакт молока з руками людини та навколишнім середовищем. Апарат забезпечує переміщення молока з вимені тварини прямо в ємність. Під час доїння в молоко не потрапляють забруднення у вигляді гною, шерсті чи бруду, які є причиною розвитку бактерій та мікроорганізмів. Тому, щоб молоко проходило контроль якості на предмет механічного та біологічного забруднення, а також відповідало заданим нормам, необхідно купити доїльний апарат.

Доїльна установка значно прискорює процес доїння- протягом години можна видоїти приблизно 20 тварин. Завданням людини залишається тільки мийка вимені, підключення і вимкнення обладнання. Всю іншу роботупристрій робить автоматично. Таким чином, Ви значно економите свої сили та час.     

Розвінчуємо міфи про доїльні апарати

Це енергозатратно - сучасні доїльні установки дуже економно витрачають електроенергію, тому їх ефективність повністю перекриває витрати на електрику

Це дуже шумно - під час роботи установка видає мінімум шуму і вібрації. Після того як перший раз підключається апарат, корова або інша тварина дуже швидко звикає до такого виду дойки, оскільки вона імітує ручний процес доїння.

 • Це дуже дорого – в продажу апарат має всю необхідну комплектацію для повноцінної роботи. Якщо у Вас зламався чи зносився якийсь елемент з комплектуючих або необхідна заміна запчастини, не потрібно купувати новий апарат. «Буренка» оперативно відправить необхідну запчастину в будь-яку точку України. 

Доїльний апарат і його ціна - від чого вона залежить?

 «Буренка» являється безпосереднім виробником апаратів, тому ціна на них є комфортною для Вас. Вартість комплекту на 70% складається з доїльної установки, тобто, насоса. На решту 30% вартості впливає матеріал, з якого виготовлені комплектуючі, наявність функцій та технічні характеристики апарату.

Качество

Ми докладаємо всіх зусиль аби Ви отримували саме ті апараті, які максимально відповідають Вашому запиту. Саме для Вас ми індивідуально підбираємо доїльний апарат, ціна на який являється повністю виправданою високою ефективністю роботи обладнання

Переходьте на новий рівень якості разом з «Буренка»!

Доїльні апарати Буренка і Берізка для корів, Білка для кіз і овець, а також всі необхідні запасні частини та комплектуючі завжди в наявності. Широка лінійка апаратів з різноманітними комплектаціями і характеристиками дозволить Вам зробити вибір відповідно до індивідуальних переваг і в рамках виділеного бюджету. Але як же вибрати саме те, що Вам потрібно в такому розмаїтті пропонованої продукції? 


Ми допоможемо розібратися в цьому.

Чому вигідно купувати у нас?

Найнижчі ціни. Ви купуєте безпосередньо у виробника за системою ЗАВОД-КЛІЄНТ та минаєте ряд посередників та додаткові націнки; 

Оригінальний та якісний товар. Купуючи безпосередньо у виробника Ви не ризикуєте придбати неякісний або неоригінальний товар; 

Сервісне обслуговування. Після покупки доїльного апарату Ви отримуєте гарантійне та після гарантійне обслуговування;

Постійна наявність. У нас величезний склад товару і постійна наявність усіх моделей доїльних апаратів і запасних частин до них; 

Працюємо 24/7. Ми приймаємо замовлення 24 години на добу і 7 днів на тиждень через сайт або у робочий час за телефонами усіх операторів зв'язку; 

Ми радіємо Вашому дзвінку. Кваліфіковані менеджери з радістю допоможуть підібрати те доїльне обладнання, яке підходить саме для Вашого господарства;

✅ Швидке отримання замовленого товару. Ми відвантажуємо товар декілька разів на тиждень і Вам не доведеться чекати тривалий час бажаної покупки;

✅ Відсутність фінансових ризиків. Оплата за товар відбувається безпосередньо в момент отримання без необхідності вносити передоплату;

Зручність та простота. Інтуїтивно зрозумілий сайт із дружним інтерфейсом для простоти користування і легкості оформлення замовлень.

Слідуйте за нами на Facebook

Категорії